Systemy centralnego sterowania – co warto wiedzieć

Wszystkie systemy centralnego smarowania mają podobną konfigurację. Pompa i zbiornik zapewniają stabilny przepływ smaru. Jednostka sterująca umożliwia i monitoruje pracę systemu. Urządzenia dozujące zapewniają dostarczenie wymaganej ilości smaru do wszystkich punktów smarowania. Opcjonalne akcesoria poprawiają wydajność urządzenia.

Instalacje centralnego smarowania i kafary – niezawodne rozwiązania

Instalacje centralnego smarowania, niezbędne w takich urządzeniach jak kafary, dostępne w ofercie Normapress, pozwalają na dostarczenie wymaganej ilości smaru we właściwym czasie i do wymaganego zespołu serwisowanego sprzętu – najczęściej bezpośrednio podczas jego pracy. Scentralizowane systemy eliminują potrzebę stosowania tradycyjnych systemów smarowania, takich jak smarownice.

Kompleksowe systemy centralnego smarowania od Normapress

Normapress oferuje szeroką gamę opcji systemów centralnego smarowania, obejmujące wszystkie niezbędne komponenty. Systemy wyposażone są w napęd pneumatyczny, hydrauliczny lub elektryczny i nadają się zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i do obsługi różnego rodzaju pojazdów. Sprzęt można też dostosować do konkretnych potrzeb.